SMART GIZCOUNT

BE SMART un izmantojiet jums ērtāko atlaižu kodu.

Gizmania jūs varat izmantot vienu no četriem atlaižu kodiem. Svarīgs vārds ir "viens". Vienā pasūtījumā jūs varat izmantot tikai vienu atlaižu kodu. Un tikai no jums ir atkarīgs, ko jūs ar to darīsiet. Atcerieties, ka jūs nevarat kombinēt atlaižu kodus.

Viens piemērs visiem:

Jūsu pasūtījumā ir pieci produkti. Divi produkti no 1) punkta, viens produkts no 2) punkta un divi produkti ārpus 1) un 2) punkta. Kuru atlaižu kuponu jūs izmantosiet? Tas ir jūsu ziņā. Katrs pasūtījums ir atšķirīgs, un tāds būs arī atlaižu kods, kas no jūsu viedokļa būs visizdevīgākais. BE SMART!

1. G-Code - 20 %

Promo

Gribat iegādāties brīvā stila skrejriteņa daļas? Lieliski! Esam sagatavojuši pasaules klases ražotāju labāko komponentu izlasi ar 20% atlaidi! 20% atlaide attiecas uz produktiem, kas marķēti ar kodu GCODE20. Tāpēc nevilcinieties, ievadiet kodu GCODE20 un saņemiet 20% atlaidi!

Lūdzu, ņemiet vērā: Produkti, kas iekļauti akcijā "G-code / Take Action with Rotation", rotē un mainās vismaz reizi mēnesī.

Kampaņas noteikumi

2. David Šenkýř X UrbanArtt kolaborācija - 10%

Promo

Vēlaties saņemt 10% atlaidi UrbanArtt produktiem (izņemot custom skrejriteņus)? Sekojiet @david_senkyr instagram un saņemiet viņa atlaides kodu. UrbanArtt produktus var atrast šeit

3. Rider atlaižu kodi - 10%    

Promo

Vēlies saņemt 10% atlaidi visam pasūtījumam? Vienkārši ievadiet vienu no braucēju atlaižu kodiem. Kā es varu saņemt kodu? Iet uz Google un ierakstiet "gizmania rider discount code" vai sekojiet šo braucēju instagram: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini.                                                                           

4. Dāvanu kartes

Promo

Saņēmāt dāvanu kuponu un vēlaties to izmantot? Nav problēmu. Tāpat kā Rider atlaižu kodi, arī dāvanu kupona izmantošana attiecas uz visu jūsu pasūtījumu.