PARTS SELECTION FOR SEPTEMBER - 20% atlaide ar kodu SEP20

SMART GIZCOUNT

BE SMART un izmantojiet jums ērtāko atlaižu kodu.

Gizmania jūs varat izmantot vienu no četriem atlaižu kodiem. Svarīgs vārds ir "viens". Vienā pasūtījumā jūs varat izmantot tikai vienu atlaižu kodu. Un tikai no jums ir atkarīgs, ko jūs ar to darīsiet. Atcerieties, ka jūs nevarat kombinēt atlaižu kodus.

Viens piemērs visiem:

Jūsu pasūtījumā ir pieci produkti. Divi produkti no 1) punkta, viens produkts no 2) punkta un divi produkti ārpus 1) un 2) punkta. Kuru atlaižu kuponu jūs izmantosiet? Tas ir jūsu ziņā. Katrs pasūtījums ir atšķirīgs, un tāds būs arī atlaižu kods, kas no jūsu viedokļa būs visizdevīgākais. BE SMART!

1. Parts Selection for September - 20 %

Promo

Gribat iegādāties brīvā stila skrejriteņa daļas? Lieliski! Esam sagatavojuši pasaules klases ražotāju labāko komponentu izlasi ar 20% atlaidi! 20% atlaide attiecas uz produktiem, kas marķēti ar kodu SEP20. Tāpēc nevilcinieties, ievadiet kodu SEP20 un saņemiet 20% atlaidi!

Pievērsiet uzmanību: Parts Selection for September akcijā iekļautie produktiakcijas laikā var tikt mainīti.

2. Richard Zelinka X Ethic kolaborācija - 15 %

Promo

Vēlaties saņemt 15% atlaidi Ethic produktiem + Ķivere S-One RICH ZELINKA (izņemot custom skrejriteņus)? Sekojiet @risazelinka instagram un saņemiet viņa atlaides kodu. Ethic produktus var atrast šeit

3. Rider atlaižu kodi - 10%    

Promo

Vēlies saņemt 10% atlaidi visam pasūtījumam? Vienkārši ievadiet vienu no braucēju atlaižu kodiem. Kā es varu saņemt kodu? Iet uz Google un ierakstiet "gizmania rider discount code" vai sekojiet šo braucēju instagram: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini.                                                                           

4. Dāvanu kartes

Promo

Saņēmāt dāvanu kuponu un vēlaties to izmantot? Nav problēmu. Tāpat kā Rider atlaižu kodi, arī dāvanu kupona izmantošana attiecas uz visu jūsu pasūtījumu.