SMART GIZCOUNT

BE SMART un izmantojiet jums ērtāko atlaižu kodu.

Gizmania jūs varat izmantot vienu no četriem atlaižu kodiem. Svarīgs vārds ir "viens". Vienā pasūtījumā jūs varat izmantot tikai vienu atlaižu kodu. Un tikai no jums ir atkarīgs, ko jūs ar to darīsiet. Atcerieties, ka jūs nevarat kombinēt atlaižu kodus.

Viens piemērs visiem:

Jūsu pasūtījumā ir pieci produkti. Divi produkti no 1) punkta, viens produkts no 2) punkta un divi produkti ārpus 1) un 2) punkta. Kuru atlaižu kuponu jūs izmantosiet? Tas ir jūsu ziņā. Katrs pasūtījums ir atšķirīgs, un tāds būs arī atlaižu kods, kas no jūsu viedokļa būs visizdevīgākais. BE SMART!

1. May of Street - 20 %

Promo

Vēlaties iegādāties street pamatnes, street stūri vai street skrejriteni? Ievadiet atlaides kodu STREET20 un saņemiet 20% atlaidi turpmāk norādītajās saitēs uzskaitītajiem produktiem:     

Street pamatnes

Street stūres

Street skrejriteņi

2. Richard Zelinka X Ethic kolaborācija - 15 %

Promo

Vēlaties saņemt 15% atlaidi Ethic produktiem (izņemot custom skrejriteņus)? Sekojiet @risazelinka instagram un saņemiet viņa atlaides kodu. Ethic produktus var atrast šeit

3. Rider atlaižu kodi - 10%    

Promo

Vēlies saņemt 10% atlaidi visam pasūtījumam? Vienkārši ievadiet vienu no braucēju atlaižu kodiem. Kā es varu saņemt kodu? Iet uz Google un ierakstiet "gizmania rider discount code" vai sekojiet šo braucēju instagram: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini.                                                                           

4. Dāvanu kartes

Promo

Saņēmāt dāvanu kuponu un vēlaties to izmantot? Nav problēmu. Tāpat kā Rider atlaižu kodi, arī dāvanu kupona izmantošana attiecas uz visu jūsu pasūtījumu.